גבר, אתה מאושר?

שוק העבודה משתנה לנגד עינינו, מקצועות ותיקים הולכים ונעלמים בעוד שמקצועות חדשים נוצרים כתוצאה מהתפתחויות טכנולוגיות. ארגונים רבים שמים לנגד עיניהם את האושר של העובדים שלהם בתור מרכיב להצלחת הארגון.

המשך לקרוא

זָרָזים לשחיתות בישראל - האם ניתן להקטינם, או אף לבטלם ובמה זה כרוך?

מלחמה בשחיתות היא תהליך ארוך הדורש שינויים רדיקאליים במבנה השלטוני, חינוך, תמריצים לצד הליכים שליליים והקטנת השליטה על מוקדי הכח. מה שהיה טוב למדינת ישראל לפני כשבעים שנה, חמישים שנה ואף לפני שלושים שנה, אינו מתאים למציאות הנוכחית.

המשך לקרוא

בוגרי רופין בכלכלה וחשבונאות במקום הראשון עם 96.2% הצלחה במעבר בחינת לשכת רואי חשבון!

הישגים מרשימים לסטודנטים בוגרי המחלקה לכלכלה וחשבונאות מהמרכז האקדמי רופין.  תוצאות בחינת ההסמכה בחשבונאות פיננסית- מועד סתיו 2016 שהתפרסמו מטעם מועצת רואי החשבון קובעות שתלמידי רופין מוליכים את הטבלה הארצית עם 96.2% הצלחה במעבר הבחינה (הרבה מעל הממוצע הארצי - 75%).

המשך לקרוא

נשים שעברו הגדלת חזה מרמות יותר

מאיה בורץ ואביבה ברונשטיין, סטודנטיות בתוכנית B.A מנהלים במרכז האקדמי רופין, בהנחיית פרופ' יוסי יסעור, שחזרו לאחרונה ניסוי של פרופסור דן אריאלי משנת 2010 והגיעו למסקנה כי: נשים שעברו הגדלת חזה, חובבות מותגים מזויפים ופחות משכילות, התגלו כמי שמרמות יותר כאשר הן נדרשו לדווח על תוצאות תרגילים פשוטים שפתרו.

המשך לקרוא

מה אנחנו מרגישים כשאנחנו קונים?

כיצד משפיעים הרגשות שלנו כצרכנים כלפי המוצא האתני של מוצר, על נכונותנו לקנותו? מחקר חדש של ד"ר יואל אסרף, מומחה לשיווק וראש ההתמחות לשיווק ועסקים בינלאומיים, בתכנית הMBA  של המרכז האקדמי רופין.

המשך לקרוא