שיא של 1149 בוגרים ומוסמכים טריים!

בטקס מרגש שהתקיים בקמפוס בשבוע שעבר הוענקו 1149 תארי בוגר ומוסמך במרכז האקדמי רופין.
האירוע היה לנקודת מפגש מיוחדת שבה לאחר כשנה שבה לא פקדו את הקמפוס סטודנטים, שמחנו לארח אלפי מבקרים בניהם בוגרים, בני משפחה נרגשים וחברי סגל אקדמי ומנהלי.


במסגרת הטקס וכחלק מהמסורת גם השנה הוענקו תארי עמית כבוד, לאישים שבעשייתם תרמו תרומה נכבדה לקהילה ולאקדמיה:
הרבנית רחל הבר, יו"ר ומייסדת ארגון 'מתנת חיים'
התואר מוענק לארגון 'מתנת חיים' ולרבנית רחל הבר אשר ייסדה את הארגון יחד עם בעלה הרב ישעיהו לוי הבר זצ"ל, על תרומתם הרבה למען הקלת סבלם של חולי כליות הזקוקים להשתלת כליה בישראל ובעולם.
על הובלת מהפכה חברתית בכל הנוגע לתרומות כליה תוך הגברת המודעות הציבורית לחשיבות תרומות אלו ולהשלכות הרפואיות המזעריות על התורם אל מול הצלת חיי הנתרם. על חשיפת הציבור החרדי והדתי לפסיקות גדולי ההלכה המעודדות תרומת כליה כקיום מצווה.
על העצמת ערך הנתינה והערבות ההדדית בחברה הישראלית. על קידום ערכים חברתיים ההכרחיים לקיומה של חברה אזרחית חזקה. על עידוד תרומות אלטרואיסטיות - התנדבותיות בהן המניע היחיד של כל הנוטלים חלק במלאכה הוא הרצון והנכונות לעזור לזולת ולהציל חיי אדם.
על דוגמה אישית וחברתית לאומץ ולהתמודדות עם מגפת הקורונה העולמית במהלכה הגיעו הישגים חסרי תקדים בתרומות כליות מצילות חיים. כל זאת בעודם מתמודדים עם פטירתו בטרם עת מקורונה של הרב ישעיהו לוי הבר זצ"ל, מייסד הארגון.
על השאיפה לשנות את העולם ועל האמונה שאין אתגר העומד בפני כוח הרצון המאפיינים את דרכם לאורך השנים.

הרבנית רחל הברהרבנית רחל הברמר איימן סייףמר איימן סייף 

מר איימן סייף, מנהל הרשות לפיתוח כלכלי בחברה הערבית ומנהל מערך ההסברה של הקורונה בחברה הערבית
תואר עמית כבוד מוענק בזאת כאות הערכה על תרומתו רבת השנים של איימן סייף לקידום הכלכלי, החברתי והבריאותי של מגזרי המיעוטים בישראל: ערבים, דרוזים וצ'רקסים, בתפקידיו כמנהל הרשות לפיתוח כלכלי בחברה הערבית וכמנהל מערך ההסברה של הקורונה בחברה הערבית.
על חלקו בהקמת הרשות לפיתוח כלכלי במגזרי המיעוטים, במסגרתה פעל ללא לאות לשילובם בכלכלה הישראלית. על הנגשת שוק התעסוקה למגזרי המיעוטים באמצעות מיפוי מעמיק של ההזדמנויות והחסמים. על מתן דגש על העצמת נשים ממגזרי המיעוטים ושילובן במגזר העסקי באמצעות הקמת מרכזי לימוד והכשרה תעסוקתית ייעודית להן. על שיפור ופיתוח מערך התחבורה הציבורית והתשתיות להנגשה פיסית של יישובים.
על מציאת דרכים יצירתיות לשילוב מיטבי של אוכלוסיות המיעוטים בכלכלת המדינה, תוך צמצום פערים בנגישות לשירותים רפואיים וחברתיים. על מאבק אמיץ בפשיעה ובאלימות ומיקוד מאמץ בשילוב צעירים ממגזרי המיעוטים במערכת החינוך ובתעשייה. על התגייסות לסיוע לחברה הערבית בישראל במשבר הקורונה, תוך הובלת קמפיין אפקטיבי באמצעות הסברה ודוגמה אישית והצלחתו כנגד כל הקשיים התרבותיים, הביורוקרטיים, הפוליטיים והתקציביים.
על התנהלות אישית צנועה ורצינית, תוך שמירה על ערכי הפלורליזם והסובלנות, על תרומתו הרבה לקידום שוויון הזדמנויות בחברה הישראלית המהווה מקור השראה לסטודנטים ולחברי הסגל במרכז האקדמי רופין.

פרופ' נגה קרונפלד-שור, המדענית הראשית של המשרד לאיכות הסביבה
תואר עמיתת כבוד מוענק בזאת כאות הערכה על תרומתה ארוכת השנים של פרופ' קרונפלד-שור לקידום המחקר התיאורטי והיישומי בתחום הסביבה והאקולוגיה, בישראל ובעולם.
על מחקריה הבולטים העוסקים בפיזיולוגיה סביבתית ובהשפעות ההתחממות הגלובלית וזיהום האור, על המגוון הביולוגי ועל בריאות האדם והסביבה. על תרומתה המשמעותית להבנת הקשרים שבין מנגנונים ביולוגיים בבני אדם ובעלי חיים לבין מערכות אקולוגיות, ועל יישום מסקנות המחקר לעיצוב מדיניות נכונה ומושכלת בכל הקשור לאיכות הסביבה ושמירת טבע בארץ ומחוצה לה.
על היותה דוגמה ומופת לשילוב מיטבי בין עשייה מדעית פורצת דרך, לבין עשייה בזירה הציבורית והחברתית המקדמת ערכי הגנה ושימור הסביבה. על תרומתה לקידום הוגנות מגדרית באמצעות הנחייה מיטבית של חוקרות צעירות וסיוע בהסרת מחסומים בפניהן במרחב האקדמי.
על היותה חוקרת פורצת דרך, המקדמת שוויון וכבוד הדדי, על תרומתה לשימור הסביבה ועל המחויבות להוראה מיטבית של דור העתיד של החוקרות והחוקרים בישראל, אשר מהווים השראה לכל קהילת המרכז האקדמי רופין.
על החזון, הערכים, היושרה והאומץ, שמאפיינים את דרכה לאורך השנים.

פרופ' נגה קרונפלד-שורפרופ' נגה קרונפלד-שורמצטייני הנשיאה מצטייני הנשיאה

 

בסיומו של הטקס הוענקו תעודות מצטייני הנשיאה לשנת תש"פ לבוגרים:

יהודית אלי - MBA
ברק גרטי - MA בניהול משאבי ים
מלודי ואהל - MSc במדעי הים
נטע דיכטר - MA בפסיכולוגיה קלינית
מאור ישועה - MA בפסיכולוגיה קלינית גרונטולוגית
אורטל מלמוד - MA בהגירה ושילוב חברתי
נמרוד דסה - MA בלוגיסטיקה ושרשרת האספקה הגלובלית
ירין גדעון - BA בכלכלה וחשבונאות
שחף מימון - BA בכלכלה ומנהל
נעם נצר - BA במדעי ההתנהגות
אוקסנה תמר קוסטרובה - BA במנהל עסקים
נוגה פרנקל - BSc בביוטכנוליגה ימית
גבריאל דינקין - BSc במדעי הים והסביבה הימית
ירדן שוהם - BSc בהנדסת מחשבים
אריאל גרבר - BSc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
רוני כהן - BSc בהנדסת תעשיה וניהול
נטע רחל שיינקופף - BSN במדעי המחשב
ליאור בר - BSN בעבודה סוציאלית

 

בהצלחה לכל הבוגרים שלנו
גאים בכם