אס"א אילת.. חוויה של פעם בשנה

חזרנו מאילת עם גביעים, מדליות וים של חוויות באליפות אס"א שהייתה הטובה ביותר עבור המרכז האקדמי רופין.

אז אחרי שהסדרנו נשימה וההתרגשות טיפה נרגעה, נתמצת לכם בקצרה את 4 הימים המדהימים שעברנו.
ירדנו לאילת עם משלחת של 103 ספורטאים, מחולקים ל 25 נבחרות.
הסטודנטים שהפגינו רצינות ורוח ספורטיבית התפרסו החל מיום שני בבוקר ברחבי אילת והתחרו כל אחד בתחומו מול ספורטאים מהארץ ומהעולם.

כדורעף חופים גברים מקום 1
כדורעף חופים נשים מקום 5
היתה לנו תחרות מעולה בגברים וגם בנשים! הגברים עם הזוג הבכיר שלנו עמית דיין (כלכלה חשבונאות) וגיא בן גל (BA מנהלים) זכו בתחרות מול הסניפים הישראלים ונעצרו רק בגמר מול זוג בלארוסי שמדורג עולמי. ההגעה לגמר לאחר ניצחונות ברבע על הטכניון ובחצי על תל אביב הביאה לנו את התואר אלופי אסא!! 
בנשים רינת פקל (BA מנהלים) ואיה סעיד (מדעי ההתנהגות) הצליחו השנה להגיע למקום החמישי לעומת השמיני בשנה שעברה.

טניס שולחן בנים מקום 1
טניס שולחן בנות מקום 3
בגברים ציפינו לחזור למעמד הגמר לאחר שחזר אלינו שחקן מצוין ומאמן האקדמיה למצוינות של איגוד הטניס שולחן עומר גנדלר (BA מנהלים) ויחד עם אייל שוורצגולד (BA מנהלים) הצליחו השניים להגיע לגמר מול היוונים החזקים ולכן דורגו ראשונים מבין הישראלים.
בבנות שמרנו על המקום השלישי, היינו קרובים להעפיל לגמר אבל תחרות קשה עם אוניברסיטת תל אביב הוכרעה על מספר בודד של נקודות במשחק הזוגות בין הסניפים. את הבנות ייצגו עדי גולדפרד (מנהל עסקים) ומעיין כהן (הנדסת תעשיה וניהול)


קאיקים בנים מקום 1
קאיקים בנות מקום 1
זו הייתה אחת התחרויות המרגשות השנה, שבה זכינו גם בגברים וגם בנשים בזהב, כשהתמודדנו מול 2 מגמות שייט מאוהלו ומוינגייט!
הנבחרת שמבוססת על סטודנטים ממדעי הים הייתה מדהימה והיה תענוג גדול לראות אותם נותנים הכל בים!


גלישת רוח בנים מקום 1
גלישת רוח בנות מקום 4
גם ענף גלישת הרוח הביא לנו השנה שמחה והתרגשות, כשהבנים זכו לאחר ששנה שעברה לא הצלחנו להיכנס לשלוש הראשונות, הנבחרת מתאמנת במכמורת בראשות גיא ריימונד (מנהל עסקים) שסיים ראשון בתחרות !


ג'ודו בנות מקום 1
ג'ודו בנים מקום 6
נבחרת הבנות הצליחה לעלות מקום אחד ולקטוף את הזהב. 3 הבנות אליענה אלבז (מכינה להנדסה) תומר בלומנפלד ודניאלה זלינגר (מדעי הים) התחרו בצורה מצוינת והגיעו לגמר של המשקלים שלהם ואליענה גם זכתה בזהב.


באולינג מקום שני
הנבחרת שוב חזרה אל המקום הראוי שלה, את הנבחרת הוביל שחר אפרתי כבר שנה שלישית ברציפות (כלכלה חשבונאות)


קט רגל בנים מקום 3
קט רגל בנות מקום 3
טורניר מצוין לשתי הנבחרות! בבנים קיבלנו חיזוק משמעותי עם שחקן ליגת העל בן והבה (BA מנהלים) והצלחנו להגיע עד לחצי הגמר.
בבנות הגענו השנה עם הרכב חדש כמעט לגמרי ועלינו לשלב חצי הגמר.

כדורסל 3 על 3
בנים מקום 2
בנות מקום 4
גם בכדורסל היו לנו טורנירים מצוינים, הבנים נעצרו רק בחצי הגמר על ידי הנבחרת החזקה של המכללה למנהל שגם זכתה בטורניר, ולדי ירמשין (BA מנהלים) הוותיק והטוב הוא שהוביל אותנו לאורך כל המשחק.


אקווטלון בנים מקום 2
אקווטלון בנות מקום 2
התחרות היתה מצוינת גם לבנים וגם לבנות, הבנים עם רועי מילמן (BA מנהלים) ניב אקדם (הנדסה) וניצן דוידוב (מדעי הים) שמרו על המסורת בענף, בעוד שהבנות בפעם הראשונה נכנסו לפודיום כשליאן ויתקין (מדעי ההתנהגות) שניצחה בתחרות והגר שטרנברג (מדעי ההתנהגות) הצליחו לעשות היסטוריה קטנה לענף בבנות.

מים פתוחים בנים 2
מים פתוחים בנות 2
גם כאן בדומה לאקווטלון הבנות עשו היסטוריה ונכנסו לפודיום, נגה פרי (מדעי הים) וליאן ויתקין ששחתה עם שבר בכף היד!! עשו תוצאה מעולה.


טניס בנים מקום 5
הבנים השנה עמדו ביעדם ועלו משלב הבתים ותפסו את המקום ה 5 שבהחלט משקף את רמתם בטורניר.

סיימנו 4 ימים של ספורט במייטבו עם מקום ראשון בבנים, מקום חמישי בבנות ומקום רביעי כללי, ואת מילות הסיכום נשאיר לצחי רוזננשטיין שמנהל את מחלקת הספורט סיכם את החוויה: "ההישגים השנה היו מעל המצופה, היכולת שהביאו הספורטאים ובעיקר האופי התחרותי והרצון לעלות בכל תחרות ולתת את הטוב ביותר, אלו דברים שלא חשבתי שעוד אראה בספורט לא מקצועני בחיי! אין שמח ממני לראות שהרומנטיקה עדיין קיימת בספורט ושכל סטודנט שייצג את המכללה נתן את כל כולו בשביל לייצג אותנו ברמה הגבוהה ביותר".