כבשנו את אילת .. שוב

גם השנה ירדנו לאילת להתחרות במשחקי אס"א. יצאנו בהרכב מצומצם מזה שאנחנו רגילים אליו, אבל זה לא מנע מאיתנו לחזור עם הישגים מרשימים, מדליות וגביעים.

המשך לקרוא

פרופ' אביעד קליינברג - נשיא חדש למרכז האקדמי רופין

בישיבה מיוחדת, אישר בשבוע שעבר, פה אחד חבר הנאמנים בראשותו של אודי אנג'ל, את המלצת וועדת האיתור בראשות רענן דינור ובחר בפרופ' אביעד קליינברג כנשיא החדש של המרכז האקדמי רופין. פרופ׳ קליינברג יחליף בתפקיד את פרופ' גליה צבר שמסיימת את תפקידה בהצלחה גדולה לאחר 5 שנות כהונה, ויחל במילוי תפקידו באוקטובר הקרוב, עם תחילת שנת הלימודים האקדמית.

המשך לקרוא

עתודה אקדמית לצה"ל לצעירים עם מוגבלויות ברופין

הפרויקט החלוצי, פרי שיתוף פעולה של המרכז האקדמי רופין, צה"ל, משרד החינוך והביטוח הלאומי, שואף ליצור שינוי חברתי משמעותי, שיעניק שוויון הזדמנויות לצעירים בעלי מוגבלויות שונות, יאפשר להם להשתלב בתפקידים משמעותיים בצה"ל ובהמשך בחברה הישראלית.

המשך לקרוא

סודות ההצלחה של סטודנטים עם לקויות למידה

גלית גילתה רק בגיל 40 שלקשיים שאיתם התמודדה כל השנים יש שם - לקויות למידה - ובחרה ללכת ללמוד ולא לוותר למרות הקושי. שי מתמודד עם לקויות למידה מורכבות והפרעת קשב, אבל ממש לא נותן לקשיים לעצור אותו מללמוד את מה שהוא באמת אוהב ואפילו הפך בעצמו לחונך.

המשך לקרוא

מיומנה של מחלקת השיווק 2019

גם השנה כינסנו את צוות המחלקה יחד עם משרד הפרסום שלנו וחשבנו איך נציג לעולם את הפעילות של רופין ונעביר בצורה הכי מדויקת את האווירה הסטודנטיאלית, הנגישות של המרצים, התרומה לקהילה שמאוד חשובה לנו והקמפוס הירוק והכי יפה שיש לנו.

המשך לקרוא

לעצור ולחשב מסלול מחדש

סטודנטים להנדסת תעשייה וניהול מרופין תכננו וייצרו אפליקציה שתפקידה לייעל את פעילותה של עמותה המדפיסה במדפסות תלת ממד כפות ידיים עבור אנשים חסרי כף יד. מבחינת נשיאת רופין, פרופ׳ גליה צבר, זו דוגמה אחת מני רבות לחזון האקדמי החדש: מצד אחד, הבנה שעולם הלימודים הגבוהים השתנה, ושחייבים להצטרף לשינוי ואולי אף להובילו ומצד שני, מודעות עמוקה לכך שהמכללה פועלת בתוך ולמען הקהילה, ושהסטודנטים, כמו גם הסגל, חייבים לתרום ולהיתרם בתוכה.

המשך לקרוא

המרכז האקדמי רופין מציג את We Learn

בעידן החדש, שבו הידע נגיש והמיומנויות משתנות בקצב מהיר, בעולם עתיר שינויים בשוק העסקי, באמצעים הטכנולוגיים ובפרופיל הסטודנטים, גם חווית הלימודים האקדמיים נדרשת לעבור שינויים מהותיים. במרכז האקדמי רופין מציגים את WeLearn  ורותמים את כל המרצים הסטודנטים והקהילה בכדי לראות ביחד הרבה מעבר לאופק.

המשך לקרוא