מיסטר גאגא מרקיד את רופין

בטקס מצטיינים מרשים ומלא באור ושמחה, הוענקו לכוריאוגרף אוהד נהרין ולאיש העסקים רוני דואק תארי עמית כבוד של המרכז האקדמי רופין, חולקו מלגות ל-32 מצטייני הנשיאה והוענקו תעודות הצטיינות לכ-200 מצטייני דיקן נוספים.

טקס הענקת המלגות למצטייני המרכז האקדמי רופין תשע"ה היה השנה מרגש במיוחד. בטקס השתתפו קרוב ל-1000 אורחים, סטודנטים ובני משפחותיהם ואנשי סגל. הטקס נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק חפר, מר רני אידן, יו"ר הועד המנהל של המרכז האקדמי רופין, מר רענן דינור, נשיאת המרכז האקדמי רופין, פרופ' שוש ארד  ומנכ"ל רופין מר ישראל גרמן.  את הטקס הנחתה הגב' טלי אפרת, דיקן הסטודנטים.

פרופ' שוש ארד, נשיאת המרכז האקדמי רופין, מר אוהד נהרין ומר רוני דואק.פרופ' שוש ארד, נשיאת המרכז האקדמי רופין, מר אוהד נהרין ומר רוני דואק.מר רענן דינור ברך את המצטיינים, וציין את הצטיינותו של המרכז האקדמי,  לפי סקר שביעות הרצון של התאחדות הסטודנטים הארצית האחרון, בה זכה המרכז האקדמי רופין במקום הראשון לפני כל האוניברסיטאות והמכללות המתוקצבות. פרופ' שוש ארד ברכה את המצטיינים והדגישה את הערכים השהם מגלמים בהצטיינותם: "אותות ההצטיינות שמקבלים הסטודנטים אומנם רשומים על שמם אך טבועים בם הערכים שניטעו בהם ע"י המשפחות והסביבה. זוהי דרכנו לציין את ההישגים הלימודיים והערכיים שאנו חיים לאורם: סקרנות, רוחב אופקים, התמדה ונחישות, חקרנות, מוסר ומודעות חברתית. ערכים אלו הם הלב הפועם של הצטיינות אקדמית וחברתית"

אות כבוד למר רוני דואק

המרכז האקדמי רופין בחר להעניק בטקס המצטיינים לשנת תשע"ה אות עמית כבוד למר רוני דואק לאות הערכה וכבוד לתרומתו ארוכת השנים לחברה הישראלית על כל רבדיה, תוך גיוס משאבים בלתי-נדלים לחיבור בין מגזרים ולחיזוק הערבות ההדדית וההון החברתי במדינה ועל האופטימיות הבלתי-נגמרת שלו והרצון ליצור במדינת ישראל חברת מופת, המשלבת שאיפה מתמדת למצוינות, עם חמלה ואנושיות.

אות כבוד למר אוהד נהרין


אות כבוד נוסף הוענק בטקס לכוריאוגרף אוהד נהרין, חתן פרס ישראל, על תרומתו ארוכת השנים למחול ולתרבות הישראליים, כרקדן בלהקות המובילות בעולם וכמנהל אמנותי ראשי של להקת "בת-שבע", שתחת הנהגתו ארוכת השנים הפכה לאחד ההרכבים המוערכים בעולם כולו.

נהרין, שעלה לבמה לשאת דברים הכריז בפני הקהל המסוקרן, שבמקום לשאת דברים הוא בוחר לרקוד ולא לנאום מעל הבמה: "אנחנו לא צריכים מוזיקה. רק זמן וחלל. ואת שני אלו יש לנו בשפע". הקהל קם ממשבו והחל לנענע את גופו לפי הוראותיו של נהרין , לתנועות סוחפות של ריקוד הגאגא, שפת התנועה שנהרין פיתח.

במסגרת הטקס הוענקה תעודת הוקרה לדר' ליאמא דוידביץ', על פועלה ותרומתה למרכז האקדמי רופין, בהן יצרה תשתית אקדמית מקצועית ואיכותית, להכשרת אלפי תלמידי ובוגרי המרכז האקדמי רופין ועל הובלת המחלקות לכלכלה וחשבונאות להישגים גבוהים ומתמשכים לאורך זמן.