המרצים הכי טובים בפעולה

פרסום הימים הפתוחים במהלך שנת הגיוס נסמך השנה על המרצים של רופין. כבר מספר שנים שהם זוכים להערכות גבוהות ביותר בסקר ההוראה הארצי של התאחדות הסטודנים הארצית. שביעות הרצון של הסטודנטים לצד האכפתיות והיחס החם שמעניקים המרצים, יצר השנה קמפיין וידאו שבו מרצי רופין מככבים.

Open.mind.day

הקונספט הנבחר השנה נסמך על הזמנה של כמה מרצים נבחרים שאמרו מול המצלמה, אמירה מעניינת וקצרה מתחום התמחותם והזמינו את המועמדים ללימודים לאירועי היום פתוח.

 זו ההזדמנות לומר תודה למרצים המעניינים והמחוייבים של המרכז האקדמי רופין. יישר כח

הסרטים לימים הפתוחים הקרובים:

1. ד"ר סיגל תפארת

2. ד"ר יואל אסרף

3. ד"ר רפי כהן

4. ד"ר אילת גל-צור

5. פרופ' גיתי יהל

6. ד"ר טל שמרת

7. ד"ר יאיר סוארי

7. ד"ר ניר נשר​

 

בימים אלו, כשמכל עבר ערוצי המדיה השונים, מזמינים את דור הסטודנטים לעתיד, לימים הפתוחים במטרה להרשם ללימודים האקדמיים , בולט הרצון לייחס לאירועים אלו תועלות נוספות.

לראשונה בישראל

החיזור אחרי דור הסטודנטים הבא שובר שיאים ומכל עבר נשמעות ההזמנות להגיע ליום פתוח בכדי לבחור את תחום ומוסד הלימודים לשנה הקרובה. בין ההזמנה להופעה של טיפקס, להזמנה להרצאה של רובוטים מדברים, הוחלט ברופין להבליט את מסר התרומה החברתית  ביום הפתוח הקרוב.

התרומה תעשה על ידי תרומה של סכום סמלי של 12 ₪ על כל משתתף שיופיע ביום הפתוח והעברת הסכום שיאסף לעמותת "גדולים מהחיים" .
דבר התרומה הופץ במסרים הפרסומיים ואילו ביום הפתוח יבקרו "משפענים" (3-5 צעירים בעלי עשרות אלפי עוקבים ברשת האינסטגרם והפייסבוק) שישדרו את המסר הזה בין שאר הפעילויות שייערכו ביום הפתוח.

 

יום פתוח– open mind day 17.3.17, יום שישי, 9:30, קמפוס המרכז האקדמי רופין