• להיות יזם ים

    תכירו את החקלאות הימית, תחום מרתק ופורץ גבולות שנלמד ונחקר בפקולטה למדעי הים.

    קרא עוד

  • להיות יזם ים

    תכירו את החקלאות הימית, תחום מרתק ופורץ גבולות שנלמד ונחקר בפקולטה למדעי הים

    קרא עוד

פרופ' אביעד קליינברג - נשיא חדש למרכז האקדמי רופין

פרופ' אביעד קליינברג - נשיא חדש למרכז האקדמי רופין

אושר פה אחד מינויו של פרופ' אביעד קליינברג כנשיא החדש של המרכז האקדמי רופין. פרופ׳ קליינברג יחליף בתפקיד את פרופ' גליה צבר שמסיימת את תפקידה בהצלחה גדולה לאחר 5 שנות כהונה.

קרא עוד

האקתון בינה מלאכותית - היי טק ברופין

האקתון בינה מלאכותית - היי טק ברופין

סטודנטים בהנדסה התחרו בהאקתון בינה מלאכותית וזכו בפרסים מכובדים ובהתנסות מעשית בפיתוח מעבד שתשרת אותם בעבודתם בתעשייה.

קרא עוד

שיא של 1149 בוגרים טריים

שיא של 1149 בוגרים טריים

בטקס מרגש שהתקיים בקמפוס בשבוע שעבר הוענקו 1149 תארי בוגר ומוסמך במרכז האקדמי רופין. האירוע היה לנקודת מפגש מיוחדת שבה לאחר כשנה שבה לא פקדו את הקמפוס סטודנטים, שמחנו לארח אלפי מבקרים בניהם בוגרים, בני משפחה נרגשים וחברי סגל אקדמי ומנהלי.

קרא עוד

הסטודנטים שוב בוחרים את המרכז האקדמי רופין במקום הראשון!

שנה שנייה ברציפות המרכז האקדמי רופין מדורג במקום הראשון, מבין המוסדות המתוקצבים, בסקר שביעות רצון של התאחדות הסטודנטים

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית התפרסמו תוצאותיו של סקר שביעות הרצון שערכה התאחדות הסטודנטים הארצית זו השנה השביעית. הסקר כלל את תשובותיהם של כ- 11,000 סטודנטים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל, שנשאלו על איכות ההוראה בנוגע לרמת הקורסים, טיב הוראת המרצים והמתרגלים, יחס המרצים לסטודנטים, אופן קביעת הציונים, שילוב טכנולוגיות למידה והוראה ותכנית הלימודים לתואר; והתבקשו לדרג את דעתם בציונים שבין 1 ל-5.

המרכז האקדמי רופין דורג זו השנה השנייה ברציפות במקום הראשון מבין כלל המוסדות האקדמיים המתוקצבים בישראל וזכה לציון סופי של 4.09. מן הפרמטרים שנבדקו בסקר עולה כי המרכז האקדמי רופין מצטיין באיכות ההוראה מחד וביחס המרצים לסטודנטים מאידך.

פרופסור גליה צבר, נשיאת המרכז האקדמי רופין התייחסה לתוצאות הסקר  "אנו מברכים על תוצאות הסקר. הישגים אלו הינם תוצאה של מאמץ השקעה מרובה של סגל המורים שלנו תוך יישום של שיטות הוראה חדשניות המעודדות יזמות וחשיבה מקורית. אנו מאמינים במצוינות ומכשירים את הסטודנטים והסטודנטיות למצוינות מדעית, חשיבה עצמאית וגמישה וביקורתיות".