• אז איך את אוהב.ת את הכרטיס טיסה שלך לתאילנד?

    כל יום בממוצע אנחנו מקבלים כ- 35,000 החלטות!! מתי לשתות קפה ואיפה, איזו פנייה לקחת בכביש ואיזו חולצה ללבוש היום. אבל יש החלטות, בעיקר כלכליות, שאנחנו חייבים להקדיש להן תשומת לב גבוהה יותר. לדוגמא: איך להתנהל בחופש? ואיך כל זה משפיע על הכיס.

    קרא עוד

  • אז איך את אוהב.ת את הכרטיס טיסה שלך לתאילנד?

    כל יום בממוצע אנחנו מקבלים כ- 35,000 החלטות!! מתי לשתות קפה ואיפה, איזו פנייה לקחת בכביש ואיזו חולצה ללבוש היום. אבל יש החלטות, בעיקר כלכליות, שאנחנו חייבים להקדיש להן תשומת לב גבוהה יותר. לדוגמא: איך להתנהל בחופש? ואיך כל זה משפיע על הכיס.

    קרא עוד

טקס מצטיינים 2022

טקס מצטיינים 2022

טקס המצטיינים השנה התקיים ב-12/12/22 ואיתו ההתרגשות של הסטודנטים והמשפחות שהגיעו לחגוג את הישגיהם של יקיריהם בערב של מצוינות אקדמית ועשייה חברתית בעלת ערך של בוגרי רופין.

קרא עוד

דור ה-Z בפרנקפורט

דור ה-Z בפרנקפורט

עוד לפני שגרמניה לא עלתה לשמינית גמר מונדיאל 2022, נתנאל אטיאס, סטודנט שנה ג' לכלכלה ומנהל ייצג את המרכז האקדמי רופין במשלחת סטודנטים בפרנקפורט בכנס DISK2022.

קרא עוד

פתרון המשבר העולמי בשרשרת האספקה נמצא בבינה המלאכותית

פתרון המשבר העולמי בשרשרת האספקה נמצא בבינה המלאכותית

אימוץ בינה מלאכותית בניתוח של חיזוי ביקושים, תכנון מערך ההובלות, בחירת ספקים, ניהול מלאי ועוד יביא לשינויים משמעותיים בתפעול שרשרת האספקה ויהפוך אותה לסתגלנית, זריזה וגמישה ומותאמת לתנודתיות הצפויה בשווקים בעתיד הנראה לעין. מה הם האתגרים באימוץ זה?

קרא עוד

בטקס בוגרים לשנת תשע"ח הוענקו 1128 תארים לבוגרי ומוסמכי רופין

בטקס חגיגי להענקת תארים לשנת תשע"ח, בהשתתפות למעלה מ 3000 אורחים, בוגרים, בני משפחה וחברי סגל, הוענקו תעודות מוסמך ובוגר ל 1128 בוגרי ובוגרות המרכז האקדמי רופין.

את הטקס בהנחייתה של גלית גיאת כיבדו בנוכחותם מר אודי אנג'ל, יו"ר חבר הנאמנים ומר רענן דינור, יו"ר הוועד המנהל, שהעניקו ביחד עם פרופ' גליה צבר 3 תארי עמית כבוד.
התארים הוענקו למרים נאור, נשיאת בית המשפט העליון בדימוס כאות הערכה על תרומתה ארוכת השנים למערכת המשפט ולערכי הדמוקרטיה והליברליזם במדינת ישראל. על שירות מסור של 45 שנה במגזר הציבורי, החל בעבודה בפרקליטות המדינה, דרך המעבר לכס השופטת ועד תפקיד הנשיאות בבית המשפט העליון. בפסיקותיה בכל ערכאות השיפוט עמדה תמיד על חובתו של בית המשפט להגן על זכויות היסוד של האזרחים ועל העקרונות הדמוקרטיים, כמו גם הדגישה את שלטון החוק והבטיחה את טוהר השירות הציבורי.

תואר עמיתי כבוד למלכה ואמנון ליאוןתואר עמיתי כבוד למלכה ואמנון ליאוןתואר עמית כבוד למרים נאורתואר עמית כבוד למרים נאור

למלכה ואמנון ליאון על תרומתם לעצמתה הכלכלית והחברתית של מדינת ישראל ולמרכז האקדמי רופין. על התנדבותה ארוכת השנים של הגברת מלכה ליאון בארגונים ובעמותות ועשייתה הרבה למען החברה הישראלית. על פעילותו הענפה של מר אמנון ליאון לקידום ענף הספנות והמסחר הישראלי. על התגייסותם למען הפקולטה למדעי הים של המרכז האקדמי רופין, והגשמת חזון הקמת מבנה ומעבדות חדשניות למחקר, הוראה וקידום מדעי הים. על עשייתם הרבה למען המפעל הציוני, המסחרי, הציבורי והחברתי.

תואר עמית כבוד ליובל וגנרתואר עמית כבוד ליובל וגנרפרופ' גליה צבר, מר אודי אנג'ל ומר רענן דינורפרופ' גליה צבר, מר אודי אנג'ל ומר רענן דינור

לעמותת נגישות ישראל ולמר יובל וגנר מייסד העמותה על תרומתם הרבה למען החברה בישראל ולמען אוכלוסיית בעלי המוגבלויות במדינה. על פעילותו הענפה לקידום החזון, המבוסס על שילוב מלא של בעלי מוגבלויות בחברה. על קידום התפיסה שבמרכזה הנגשה במטרה לאפשר לבעלי מוגבלויות שונות שוויון, כבוד עצמי ועצמאות מרבית. על שינוי פני החברה בישראל באמצעות מעשים ממוקדים לקידום הנגישות לכל בני האדם באשר הם ולביטול חסמים פיזיים ונפשיים.

הענקת תעודות למצטייני הנשיאההענקת תעודות למצטייני הנשיאההענקת תעודות למצטייני הנשיאההענקת תעודות למצטייני הנשיאה

בסיומו של הטקס המרכזי הוענקו תעודות למצטייני הנשיאה:
MBA מנהל עסקים – גל אופיר
MA לוגיסטיקה ושרשרת האספקה הגלובלית – סינה גל
MA הגירה ושילוב חברתי – בראל מתן
MA פסיכולוגיה קלינית – שפיגלמן אלה
MA פסיכולוגיה קלינית גרנטולוגית – אורון שפרלינג זהר
MA ניהול משאבי ים – קסל משה
BSc מדעי הים והסביבה הימית – פסח שיר
BSc ביוטכנולוגיה ימית – ביטון תום
BA כלכלה וחשבונאות – דוד לינוי
BA כלכלה ומנהל – וייס דניאל
BA מנהל עסקים – יעקבסון הילי ודוד אופיר
BSc הנדסת מחשבים – דוד ברק
BSc הנדסת חשמל ואלקטרוניקה – טננבאום עמית
BSc הנדסת תעשייה וניהול – רוזנצוייג אלדר
BSN סיעוד – מחאמיד עדין
BA מדעי ההתנהגות – כהן סתיו
BSW עבודה סוציאלית – מנשה עדן

בהצלחה לכל הבוגרים וברכות חמות על קבלת התואר.